Montáž/ výmena plynových kotlov

  • Bezplatná obhliadka vykurovacieho systému
  • Odborné poradenstvo pri návrhu nového systému
  • Výber vhodného plynového kotla a regulácie

Dokedy chcete vyhadzovať peniaze von oknom za málo účinný spôsob vykurovania? Vedeli ste, že až 75 % energií v domácnosti ide na vykurovanie? Vhodným výberom a  výmenou kotla dokáže ušetriť  15 až 30 % energií. Rozhodnite sa pre investíciu, ktorá rozhodne o výške vašich budúcich nákladov na vykurovanie.

Základnými požiadavkami na nové vykurovacie zariadenie sú kvalita, účinnosť a v neposlednom rade cena. Ďalšími faktormi, na ktoré pri výbere kotla treba prihliadať, sú typ paliva, spôsob odvodu spalín, výkon kotla, spôsob regulácie a spôsob prípravy teplej vody. Vykurovací systém treba riešiť komplexne.

Kedy kotol vymeniť?

Ak kúrite plynovým kotlom starým niekoľko rokov, nečudo, že na zaplatenie účtov na vykurovanie každoročne míňate veľa peňazí. Aj keď sú tieto staršie typy plynových kotlov stále funkčné a zabezpečujú dostatočný tepelný komfort, prvotný dojem môže byť skresľujúci a klamlivý. Nečakajte, kým plynový kotol prestane fungovať. Nefunkčnosť kotla totiž nie je jediný dôvod, prečo by ste sa mali podujať na jeho výmenu. Významnú úlohu zohráva aj účinnosť, ktorá je pri starých typoch plynových kotlov výrazne nižšia ako pri nových a moderných vykurovacích zariadeniach. Moderné kotly majú modulovaný výkon s účinnejším spaľovaním plynu. Pri zapojení s vhodnou reguláciou dokážete plynový kotol dokonale vyladiť pre svoj systém a takto z neho získať maximum.

Pri obhliadke Vášho pôvodného plynového kotla a stavu vykurovania dokážeme posúdiť potrebu výmeny kotla, respektíve navrhnúť technické riešenie na optimalizáciu súčasného vykurovania. Vieme navrhnúť aj prípadné riešenie ponechania pôvodného kotla, jeho opravu, resp. údržbu.

AKO TO FUNGUJE

JEDNODUCHÉ 3 KROKY

Rezervácia

Zavolajte nám, objednajte sa online, alebo nám napíšte správu a my sa Vám ozveme

Obhliadka

Na základe obhliadky Vám navrhneme riešenie a vytvoríme cenovú ponuku

Realizácia

Po vzájomnej dohode pristúpime k realizácii nášho spoločného projektu