Expresná výmena kotla

  • Rýchle a efektívne riešenie
  • Veľký výber kotlov
  • Väčšina kotlov skladom alebo do 24 h

Prestal Vám fungovať kotol, ktorého oprava je nerentabilná alebo priam nemožná? Musíte danú situáciu riešiť rýchlo, aby ste predišli ďalším možným škodám na vykurovacom systéme?

My vieme, že vždy keď potrebujete teplo, je nutné to riešiť okamžite.

Hlavne pri starších typoch kotlov je ich oprava finančne nákladná a niekedy  nevýhodná. Pri kotloch starších ako 20 rokov je oprava nemožná, nakoľko náhradné diely už nie sú dostupné.

Pri bezplatnej obhliadke Vám radi pomôžeme s výberom nového kotla. Pri väčšine typov kotlov dokážeme zabezpečiť expresnú dodávku ku Vám domov v ten istý deň. Postaráme sa o montáž kotla a jeho okamžité spustenie do prevádzky. Samozrejmosťou je aj napojenie príslušnej regulácie a zaškolenie obsluhy.

Nakoľko sme zmluvnými partnermi nami montovaných značiek kotlov, naša spolupráca sa jeho uvedením do prevádzky zďaleka nekončí. Zabezpečujeme pravidelné servisné prehliadky potrebné pre predĺženie záruky poskytovanej výrobcom kotlov. V neposlednom rade vykonávame kompletný záručný ako aj pozáručný servis na Vašom kotle počas jeho celej životnosti.

Rezervujte si termín prehliadky online!